Home      Wydarzenia      Kurs obrony psychoenergetycznej
Kurs obrony psychoenergetycznej
                                                                   28-29.01.2017
Mariusz Łabęta


   Przesłanką do powstania tego kursu jest zauważalne zapotrzebowanie społeczne. Częste pytania osób podczas prowadzonej przeze mnie terapii oraz sygnały z różnych obszarów – środowisk pracy, środowisk społecznych, dają jasno do zrozumienia, że człowiek jako jednostka jest po pierwsze: coraz mniej odporny emocjonalnie, mentalnie i duchowo, a po drugie narażony na coraz częstsze ataki ze strony pracodawców, członków rodzin , czy czynników społecznych typu media, środowiska itp.   Dla kogo jest ten kurs ? Jest on dla wszystkich. Zarówno dla osób rozwijających się duchowo, osób poszukujących jak również dla każdego człowieka, który nie czuje się dobrze emocjonalnie, czuje się pod presją innych osób, czuje się atakowany, jest ofiarą mobbingu, czy wyniszczającej pracy w korporacji.


   Kurs ten nie jest tylko zbiorem technik obronnych ( może się ich nauczyć każdy bez względu na poziom wiedzy i świadomości ), jest ponadto pokazaniem ścieżki rozwojowej, przez co zapewnia odbiorcy kilka istotnych atutów w życiu, a mianowicie:
1- ochronę,
2- regenerację sił i zaburzonego systemu,
3- umiejętność realizacji planów życiowych, zamierzeń i celów, czyli nową jakość życia.
 
  Techniki proponowane przeze mnie są usystematyzowane wg stopnia zaawansowania oraz charakteru oddziaływania.
Są to więc techniki:
  -praniczne, gdzie wykorzystujemy energię symboli i kształtów oraz własną,
  -mentalne, gdzie wykorzystuje się techniki związane z ukierunkowanym działaniem umysłu,
  -duchowe, gdzie działaniem wkraczamy w obszar duchowości i z niego czerpiemy siłę oraz wsparcie oraz ochronę.
Poniżej w skrócie pokazuję jakie techniki i metody pracy będą zaprezentowane, a co najważniejsze nauczone :
 
      I. Wprowadzenie - Przybliżenie uczestnikom tego co napisałem na wstępie, wskazanie i omówienie z jakimi zagrożeniami mogą się spotkać:
 
zagrożenia idące z natury, czyli np rezonans Schumanna ,
zaburzenia geopatyczne,
zaburzenia elektromagnetyczne,
zagrożenia idące od ludzkich zbiorowości,
zagrożenia płynące od poszczególnych osób wywoływane świadomie i nieświadomie,
zagrożenia płynące od miejsc lub przedmiotów.
 
Wyjaśnienie na czym polega różnica pomiędzy zaburzeniem systemu energetyki, a atakiem energetycznym....
 
    II. Człowiek jako istota energetyczna ( pokazanie uczestnikowi, że człowiek jest istotą energetyczną i jako taka ulega łatwo wpływowi określonych sił bądź osób. Jako przykład podam oddziaływanie przywódców oraz twórców jako dwóch przeciwstawnych typów osobowości, które potrafią kontrolować zachowanie mas, z różnej jednak motywacji. Podam przykład doświadczenia amerykańskiego psychologa Miligramma, przeprowadzonego na Uniwersytecie Yale w latach sześćdziesiątych. Doświadczenie pokazało jak pod wpływem silnego przywódcy, ludzie inteligentni, wykształceni i świadomi, zdolni są do bestialstwa....)

 Układ ośrodków energetycznych ( Omawiam budowę energetyczną człowieka oraz poniżej układ ciał subtelnych , aby wykazać jak naprawdę jesteśmy zbudowani i jak działa  mechanika zaburzeń u człowieka...)

 Układ ciał subtelnych ( jw. )
 
    III. Metody i techniki skutecznej obrony przed zaburzeniami psychoenergetycznymi:
 
-Techniki praniczne        
-Stosowanie symboliki ( krzyż, spirala lewo i prawoskrętna, swastyka prawo i lewoskrętna – wyjaśnienie różnicy pomiędzy symboliką a energetyką...)    
-Energia kształtu ( Tu przykłady i nauka zastosowanie energii tarczy obronnej, znaku Atlantów i innych kształtów energetycznych – wyjaśnienie zjawiska energii kształtu )    
-Minerały o właściwościach obronnych ( Wskazanie i opis wykorzystania poszczególnych minerałów do ochrony)
-Mudry obronne – "Tajemna Dziewięciosylabowa Ochrona" ( Jest to zespół dziewięciu zaawansowanych mudr obronnych stosowanych przez wojowników Ninja oraz amerykańskich żołnierzy jednostek specjalnych . Dają one silną ochronę oraz wspomagają w realizacji celów życiowych.....)   
-Mudry regeneracyjne i stabilizujące system energetyczny.    
-Techniki mentalne         
-Technika transformacji energii przeciwnika ( bezpośrednie , wykonywane podczas jakiegokolwiek ataku, wykorzystanie siły emocjonalnej przeciwnika do wzmocnienia siebie i osłabienia tegoż przeciwnika. Im silniej jesteśmy atakowani tym bardziej nas to wzmacnia, a przeciwnika osłabia ...)
-Technika ekranowania mentalnego ( Bardzo silna technika izolowania energetycznego stosowana w ekstremalnie niesprzyjających, wrogich człowiekowi warunkach i miejscach ...)
-Techniki duchowe    
-Bezwarunkowe wybaczenie ( Technika bezwarunkowego wybaczenia wywodząca się z Lomi Lomi Nui .
Wyjaśnienie istoty i ważności wybaczenia jako techniki uwolnienia blokowanej energii...)    
-Bezpośrednie odbicie ataku – mantra ugham.... ( Bardzo silna technika radykalnej obrony wymagająca inicjacji, pochodząca z Ajurwedy....  Technika ta wkracza w życie napastnika i zmienia jego działania tak aby nie mógł już więcej nas atakować )      
-Huna ( Wyjaśnienie podstaw Huny – istota trójpodziału, cechy charakterystyczne podświadomości, świadomości i nadświadomości, kanały komunikowania się z tymi obszarami, sposoby komunikacji oraz co najważniejsze, technika skutecznej modlitwy wg Huny w celach obronnych, realizacji planów oraz rozwoju osobistego....)
 
Całokształt kursu ma w swoim zamierzeniu podniesienie człowieka z kolan i pokazanie mu sposobów wyjścia z impasu oraz pokazanie realnego sposobu kształtowania swojej rzeczywistości. Pokazanie nowej jakości życia i tego, że jest w jego zasięgu.

Podczas zajęć prowadzę jeszcze ćwiczenia oddechowe regeneracyjne oraz  medytację w celu wprowadzenia uczestników w prawidłowy stan do pracy z energiami.
 

 
Zapisy : tel 501009695 lub zbaw@poczta.onet.pl
Termin : 28-29.01.2017 start o g.10.00
Miejsce : Opole ul. Pużaka 13 w budynku Ambasady Urody
Cena : 400zł (powtórka 300zł)
Uczestnicy kursu otrzymają skrypt.
Uwaga! Ilość miejsc ograniczona! Jeżeli masz ochotę na udział w kursie - napisz!
 
Wspierane przez Hosting o12.pl